2018 Anvelop Etek Modelleri

2018 Anvelop Etek Modelleri

Anvelop etek diğer adı ile zarf etekler hem şıklığı hem de rahatlığıyla yeni sezonda en trend parçalardan biri oldu. Hem şık hem de rahat görüntüleriyle fazlasıyla dikkat çekiyorlar. Anvelop etek, dikdörtgen bir kumaş parçasının kalçadan başlayarak vücudu sarması ile oluşan bir etek şeklidir. Yeni sezonla beraber etek modasında ilgi çekici bir stil parçası olarak bir çok kişinin dikkatini çeken anvelop etekler bir çok farklı kombinde kullanılabiliyor.

Anvelop Etek Model ve Kombinleri

Anvelop etekler mini ve maxi olarak karşımıza çıkıyor. Maxi yani uzun anvelop etek tipinde en çok tercih edilen renk ise krem rengi, krem rengi uzun anvelop eteklerle hem klasik hem de spor bir kombin yapmanız çok daha basit. Uzun anvelop etekleri ister günlük hayatta sinemaya, alışverişe giyip spor bir ayakkabı ile kombinleyip sporlaştırabilirsiniz. İsterseniz de bu etekleri platformlu bir topuklu ve şık bir bluzla kombinleyip şık bir akşam yemeğinde de giyebilirsiniz. Kısa anvelop eteklerde farklı kumaşlarda ve renklerde karşımıza çıkıyor. Özellikle son dönemde deri ve kot kumaşlarında kısa anvelop etekler çok moda. Mini bir çanta, basic bir t shirt ve spor ayakkabılarla salaş ve spor bir kombin yapabilirsiniz. Aynı zamanda aynı eteği altınıza şık bir stiletto giyerek çok klasik ve şık bir kombinde yapabilirsiniz. Seçim size kalmış.

2018 Anvelop Etek Modelleri:

2018 kış sezonu yavaş yavaş mağazalarda yerini bulmaya başladı. En çok dikkatimizi çeken parçalar ise bu kış da trend olmaya devam eden anvelop etekler. Anvelop etekler 2018 kışında süet ve kot kumaşında asimetrik püsküllerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Kombin kolaylığı ve şıklığıyla beraber anvelop etekler bu kış da dolapların vazgeçilmezi olacak.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.