2018 Bayan Kot Gömlek Modelleri

2018 Bayan Kot Gömlek Modelleri

Yıllardır modası hiç geçmeyen ve geçmeyecek yegane parçalardan biri kot gömlektir. Bununla birlikte 2018 yılı yeni sezonda da moda trendleri arasında yerini alacak. Dört mevsim rahatlıkla giyilebileceği gibi kot bir gömlek ile yapılacak kıyafet kombinleri de oldukça fazladır. Hemen her tarza uyabilecek bu güzel gömleği giyebilmek için biraz sokak modasından örnek almak gerekir.

Kot Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Kot gömleği güzel bir etek ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kot ve deri birbirine en çok yakışan iki parçadır. Deri bir etekle hem feminen hem spor ve şık bir görünüm yakalamak mümkündür. Günlük giyimlerde deri etek ile bilekte biten bir bot ve spor ayakkabı ile kombinlenirse çok şık bir görünüm kazanılır. Ayrıca kot gömlek şık bir mini etek ile de göze hoş görünen bir stil oluşturur.

Kot gömlek ceket gibi de çok rahat kullanılabilir. Gömleğin düğmeleri açık bırakılarak içine de tişört veya askılı bir iç giyim ile kullanılabilir. Ve bu tarz bir giyim ile de yaz kış kat kat giyinme stiline ayak uydurulmuş olunur. Farklı ton da bir kot pantolon ile giyildiğinde ayrı bir şıklık kazanılır. Desenli bir etek ya da desenli bir pantolon ile de tercih edebileceğiniz bu gömlek tereddüt etmeden kombinlenebilir.

Bohem görünmeyi sevenler kot gömleklerini şık bir şal ya da atkı ile tamamlayabilirler. Deri bir pantolon, kalem ya da bol bir etek ile çekinmeden kombinlenebilen bu kot gömlek ile oldukça şık görüneceği gibi çok rahat bir şekilde günlük tercih edilebilir. Son olarak kot gömlek rahatlıkla klasik şortlarla giyilebileceği gibi kumaş ve dantel şortlarla da kombinlenerek harika görüntüler elde edilebilir.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.