2018 Kaban Modelleri

2018 Kaban Modelleri

2017 kışını yaşarken gelecek yıl için 2018 kaban modelleri hazırlandı bile. Geçen yılın kamuflaj desenleri bu yıl moda olduğu gibi seneye de olacak gibi görünüyor ancak daha farklı tarzlarda. Modası hiç geçmeyen kürkler bu sene olduğu gibi önümüzde ki senede de yerini alacak. Ancak hepsi yer değiştiriyor. İşte yeni modeller hakkında taze bilgileri.

Kamuflaj Desenler

Geçtiğimiz kış ve bu kış kamuflaj desenli kabanları bolca gördük. Üstelik oldukça da beğenildi. Genellikle iç astarlı ve ya pelüşlü çalışılan modeller 2018 kışında da yine olacak ancak bu sefer yer değiştiriyor. 2018 için kabanlarda kamuflajlar sadece aksesuar olarak yerini alacak. Cep kapaklarında, kol ağızlarında, kapüşonlarda göreceğiz. Beden kumaşı genel olarak gabardin kullanılacak.

Kürklü Kabanlar

Kürk mont modası yerinde çoktan kapitoneye bıraktı bile ama kürk yinede kabanların vazgeçilmez aksesuarlarından olmaya devam ediyor. 2018 yılında da kürklü kabanlar göreceğiz ama kapüşon ucunda olacak. Aynı zamanda iç astar yerine de kürk kullanılacak. Bazı markalarda kürk yerini peluşa bıraktı. Ekonomik olarak daha uygun olması sebebi ile peluş tercih ediliyor.

Genel Modeller

2018 kaban modelleri genel olarak gabardin ana kumaş baz alınarak tasarlanıyor. Aksesuar olarak kamuflaj desen ve ya kürk ve peluş ikilisinden biri tercih ediliyor. Ana hatları ile belli olan tasarımlarda bel ve eteklerde büzme kullanılıyor. Kemer yerine lastik ipler tercih ediliyor. Renkler kışın vazgeçilmezleri olan siyah, lacivert, kahverengi, bordo, haki olarak baz alınıyor. 2018 kaban modelleri sergilenen kış defilelerinden öne çıkanlar bu şekilde.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.