2018 Kış Sokak Modası

2018 Kış Sokak Modası

2018 kış sokak modasında renkler ve desenler ön plana çıkıyor. Sonbaharda sokak modası tüm şıklığıyla devam ederken kış sokak modasının stilleri belli oldu. Sürekli değişen moda anlayışıyla beraber spor ayakkabılar, rahat ve salaş kombinler sezonun gözde parçaları arasında bulunuyor.

Stilinizi Oluşturabilmek İçin İlk Kural                       

Vücudunuzu tanımak kendi sokak stilinizi oluşturabilmek için ilk kuraldır. Beden ölçülerinizi dikkate alarak seçeceğiniz kombinlerle kendi stilinizi yansıtabilirsiniz. Sokak modasında olmazsa olmazlarımızdan olan yırtık kotları kış sezonuna kombinlemek için üzerinize alacağınız geniş kalıplı kabanlarla sokak stilinizi oluşturabilirsiniz. Bu sezon rengarenk modelleriyle vitrinlerde yerini alan trençkotları da unutmamak lazım.

90’lı Yıllara Dönüş: Bel Çantası

90’lı yıllarda bel çantaları çok da cezbedici değildi. Fakat bu yaz sokaklarda yerini alan bel çantaları kışın da sokaklarda olmaya devam edecek. Günlük sokak modasında ‘eller serbest’ özelliği ile bir adım öne çıkan bel çantaları, parti ve eğlence mekanlarında tercih sebebiniz olacağa benziyor.

Jean’lar Bu Kışın da Vazgeçilmezi Olacak

Jean’lar her zaman için gardırobumuzun olmazsa olmazları arasındaki parçalardan. Jean’leri hem ceketlerle kombinleyebilir hem de yün kazaklarla stilinize değişik bir hava katabilirsiniz. Bu kış sokak modasında üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz parçaların başında Jean’ler geliyor.

Ekoseli Tasarımlar Revaçta Görünüyor

Bu sezon da ekoseli tasarımları sıkça göreceğiz. Fazla kiloları gizlemek için siyah beyaz çizgili etekler bir nevi kurtarıcı olacak. Dikkat edilmesi gereken nokta yatay çizgiler yerine dikey çizgiler kullanmamız. Yatay çizgiler basen bölgesini olduğundan geniş gösterebilir. Çizgili tasarımların yanı sıra bu sezon kış sokak modasında ekoseli tasarımlar yükselişe geçiyor. Sokak stilinde yıldızlaşan ekose tasarımlar hemen her parçada kullanılabilecek ve bu sezon stilimize en güzel renkleriyle eşlik edecek.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.