2018 Modasına Bir Göz Atın

2018 Modasına Bir Göz Atın

2018 yılının yaklaşması ile birlikte podyumlar yeni kreasyonları sergilemeye başladı. Yine moda severlerin şıklık yarışına gireceği bir yıl bekleniyor. Kürklerin yeri 2017 yılında biraz sarsıntıya uğrasa da 2018’de en görkemli ve şık halleri ile yine geliyor. Siz de bu ışıl ışıl yeni yılda demode kalmamak için 2018 modasına bir göz atın ve şıklığa hazırlanın.

Bütün Kadifeleri Dolaptan Çıkarın

Çeşitli markaların reklamlarından ve kreasyonlarından da anlaşılacağı üzere 2018 yılı kadife yılı olacak. Bu yüzden dolapların bir köşesine bırakılan tüm kadifeler yeniden çıksa iyi olur. Öyle ki kadife yalnızca elbise, bluz, etek, pantolon gibi ayrıntılarda değil montlarda ve ayakkabılarda da kendini gösterecek. Özellikle deri ayrıntılı kadife boy ve ayakkabılar bu yılın gözdeleri arasında. Hatta sporseverler için ile yeniden düzenlenen kadife akımı şık spor ceketler ve pantolonları da donatıyor.

Minik Çantalar Büyük Takılar

70’ler tarzı büyük bronz ve sarı takılar yeniden çekmecelerden çıkıyor. Bunun tam tersi olarak çantaların boyutları değişiyor. Taşlı, şık ve minik çantalar özel gün ve geceler için hazırlanıyor. Ayrıca ışıl ışıl payetli elbiseler de yine geceleri süslemeye devam edecek. Dantel ve tül detaylarının da sıkça kullanılması beklenen bu yıl biraz daha eskitme tarzların çizgisinde gidecek. Hatta kabarık saç modellerini ve kocaman kemik gözlükleri de beraberinde getireceği hissedilenler arasında.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.