2018 Trend Gelinlik Modelleri

2018 Trend Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayali beyaz atlı prensini bulmak ve bembeyaz gelinliğiyle dünya evine girmektir. Her geçen yıl yeni modeller üretilmekte ve gelin adaylarının seçeneği artmaktadır. Günümüzde bin bir çeşit gelinlik modeli satılıyor olduğundan, evlilik öncesinde kendisine bir model seçmek isteyen gelin adaylarının ellerini çabuk tutmaları gerekmektedir. Gelin adaylarımıza yardımcı olmak adına 2018 trend gelinlik modelleri konusunu mercek altına alacağız.

 Kabarık, Taşlı Ve İddialı Gelinlikler

Dikkat çekmeyi ve iddialı olmayan seven gelin adaylarımız bu tür gelinlikleri tercih edebilirler. Etek kısmı kabarık, üst bedeni taşlarla süslenmiş, herkesin dikkatlerini çekebilecekleri gelinlikler tam onlara göre.

 Transparan, Dantelli ve Balık Model Gelinlikler

Bazı ünlülerin de düğünlerinde giydiği bu tür gelinlikler 2018 trend gelinlik modelleri arasında yer alacak. Tepeden tırnağa transparan ve dantel işlemeli olan, vücudu tamamen sarıp vücut hatlarını ortaya çıkaran, az dekolteli fakat göz dolduran bu modellerle düğün günü herkesin gözdesi olacaksınız.

 Sade ve Straplez Gelinlikler

Uzun yıllardır birçok gelin adayının tercihi olan bu tarz gelinliklerin modası 2018 yılında da devam edecek. Sadelikten yana olan gelinler dantelsiz, işlemesiz ve dekoltesiz modelleri tercih edebilirler. Bu tarz gelinlikler seçen adayların takılarında, makyajlarında ve saç modellerinde biraz daha abartıya kaçmalarında bir mahsur yoktur. Böylece sade görüntülerini bu özel güne daha iyi uyarlayabilirler.

 Kısa ve Renkli Gelinlikler

Sıcak şehirlerde ve yazlık mekânlarda düğün yapacak gelinler kısa gelinlik tercih edebilirler. Aynı zamanda dans ederken rahatına düşkün olan adaylarda kısa gelinlik seçebilir. Renkli gelinlikler ise fark yaratmak isteyen adaylar için bir seçenek olabilir. 2018 yılı ve sonrasında hem gelinliklerde hem de düğün ve nikâh konseptlerinde farklılık yaratmak her zaman moda olacak.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.