2018 Yaz Sokak Modası

2018 Yaz Sokak Modası

2018 yılı yaz aylarında sokak modası, canlı renkler ve dinamik bir yapı ile karşımıza çıkacaktır. 2018 yılı yaz aylarında çeşitli stiller arasında ön plana çıkan tarzlar olacaktır. İklimin etkisiyle yaz aylarında rahat ve salaş bir giyim kendini gösterecektir. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan kısa şortlar yerine 2018 yılı yaz ayında bisiklet şortların tercih edilmesi beklenmektedir. Yaz aylarında sıkça tercih edilen elbiseler 2018 yılı yaz ayında da sıkça tercih nedeni olacaktır. Özellikle çiçekli elbiseler, basma elbiseler ve ışıltılı elbiselerin bayanlar tarafından tercih edilmesi beklenmektedir. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda salaş modeliyle sıkça tercih edilen volanlı giysilere olan ilgi artmıştır. Volanlı giysilerin sıkça tercih edilmesinin sebebi fiziki kusurları örtmesi ve rahat bir stile sahip olmasıdır. Bu sebeplerden ötürü 2018 yılı yaz aylarında volanlı giysiler gene karşımızda olacaktır. Kadınların vazgeçilmezi olan kırmızı rengi 2018 yılı yaz ayında çeşitli maskülen stillerde karşımıza çıkarak hayatımıza dahil olacaktır. 2017 yılında ekose pantolonlar ön plana çıkmış herkes tarafından tercih edilmiştir. 2018 yılı yaz ayında ise tek renkler karşımıza çıkacaktır.

2018 Sokak Modasında Gece Görünümü

2017 yılı yaz aylarında gece kıyafetleri abartılı ve ışıltılı olarak karşımıza çıkmıştır. 2018 yılı yaz ayında ise gece görünümü hafifleyerek rahat bir giyime merhaba diyecektir. Abartılı ve ışıltılı kıyafetler yerini sade, rahat ve salaş bir görünüme bırakacaktır. Ayrıca Kim Kardashian ile günlük hayatımıza dahil olan bisiklet şortlar, 2018 yılı yaz ayında akşam davetlerinde de kendine yer edinecektir.

2018 Sokak Modasında Ayakkabılar

2018 Yaz Sokak modasına yön verecek olan ayakkabı modeli spor ayakkabılardır. İnsanlara sunduğu rahatlık açısından sıkça tercih edilmektedir. Spor ayakkabılar son yıllarda oldukça ön plana çıkmıştır. Gelinliklerin altına da giymek için tercih spor ayakkabılar edilmeye başlamıştır.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.