Bodrum Transfer Fiyatları

izmir havalanı transfer

Uçak yolculuğundan sonra transfer işlemlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirmek istemez misiniz? Sizin için İzmir transfer işlemlerinizi üstlenebilecek iyi bir firma araştırması yaptık. En konforlu, dakik, profesyonel bir ekip hangisidir diye uzun araştırmalar sonucu bir firma ile karşılaştık.

Bu yazımızda da transfer şirketinin ne gibi hizmetleri hakkında bilgi vereceğiz.

Özellikle Bodrum transfer firması arayanlar bu yazımızı kaçırmasın!

Firma, sizin taleplerinizi karşılayabilecek şekilde dizayn ettiği sistemiyle, 1-4 kişi, 4-7 kişi ve 14 kişilik araçlarla hizmet sunuyor. İzmir ya da Bodrum havalanında siz henüz uçaktan inmemişken sizi beklemeye koyuluyor. Dakikalarınız önemli değil mi? Bir iş toplantısı, tatil ya da başka bir şey için gelmiş olabilirsiniz. Süre sizin için çok önemli olabilir. Firma da bu durumu göz önünde bulundurarak daha uçağın tekerlekleri piste değmeden sizi beklemeye koyuluyor!

bodrum transfer

Güvenli bir yolculuk da durumun en önemli parçası. Sizi bir noktadan bir noktaya transfer ederken çok titiz bir şekilde yolculuk geçirmeniz için gerekli tüm önlemleri alıyor.

Firmanın transfer hizmeti İzmir ya da Bodrum ile sınırlı değil. Antalya ve Dalaman transferlerini de gerçekleştiriyor. Ayrıca firma araç kiralama hizmeti de sunuyor.

Firmanın websitesine egetransfer.net adresinden ulaşabilirsiniz. Rezervasyon ve bilgi için 0533 635 57 23 telefon numarasını arayarak destek alabilirsiniz.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.