Coachellada Kylie Kendall Jenner Gibi Tarz Sahibi Olmanın 5 Kolay Yolu!

Coachellada Kylie Kendall Jenner Gibi Tarz Sahibi Olmanın 5 Kolay Yolu!

Tüm dünyada merakla takip edilen Kardashian ailesinin en küçük üyesi olan Kylie Jenner tarzıyla ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Dünyanın en efsane müzik festivali olan Coachella her sene ünlü isimlerin tarz yarışına sahne oluyor. Bu sene Kylie Jenner tarzı görünüm yaratmak ister misin?

1.Renkli saçlar!

Rengârenk saçların dikkat çekiciliği tartışılamaz bir gerçek. Geçen sene turuncu saçlarla karşımıza çıkan Kylie bu sene tercihini mor ve limon sarısından yana kullanmış. Renkli saçlarına verdiği örgülü modellerle son derece tarz bir görüntü elde etmeyi de başarıyor.

2.Kıyafetinle ışılda

Her yıl moda tarihine yeni bir trend eklenirken son yılların en dikkat çekici parçası hiç kuşkusuz parıltılı elbiselerdir. Kırmızı halıda da sıkça kullanılmaya başlayan bu trend dışarıya taştı. Kimi zaman değerli taşlar kimi zaman da yansımalı kumaşlar kullanılarak elde edilen parlaklık yarışında Kylie emin adımlarla ilerliyor.

3.Kovboy Çizme

Renk renk, çeşit çeşit çizmeler elbiselerin altında boy göstermeye başladı bile. Festivalin ilk günü kombinini siyah çizmesiyle tamamlayan Kylie diğer gün bantlı topuklu ayakkabısıyla farklı bir görünüm yarattı. Rahatlığımdan ödün veremem diyenler için ise yine bantlı ve bağcıklı sandaletler kullanıldı.

4.Gold Takılar

Bu parıltıyı görüntüyü gold ışıltılı takılarla desteklemek mümkün. Son zamanlarda sıkça kullanılan madalyon tarzı kolyeler, parmakları süsleyen retro yüzükler ve küçük simgeli küpeler tarzınızda fresh bir görüntü yaratmanızı sağlayacaktır.

5.Doğal Makyaj

Yılın en büyük açık hava müzik festivali olma unvanını taşıyan Coachella abartılı ve simli makyajlardan daha çok doğal makyaj üzerine vücut dövmeleri ile öne çıkıyor. Yüz için kullanılan günlük makyajınızı tarzınıza uygun parlak taşlarla ve yüz için olan dövmelerle süsleyebilirsiniz.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.