Erkek Boğazlı Kazak Modelleri

Erkek Boğazlı Kazak Modelleri

Erkek boğazlı kazak modelleri kış aylarında erkeklerin ilgi gösterdiği kazak modellerindendir. Erkek giyimde kış aylarının vazgeçilmezi olan kazak modelleri ile sadece kış aylarının getirdiği soğuktan korunmakla kalmayacak, aynı zamanda daha şık gözükeceksiniz. Erkek boğazlı kazak modelleri, kalınlığı ve boğazı saran yapısı ile erkek kazak modelleri içinde erkeklere güven veren kazak modeli demek yanlış olmaz. Boğazlı kazakların çeneye kadar gelmesi, sakal batmalarına veya sakalın kazağa takılması gibi durumların aklına gelse de birçok erkeğin, kaliteli kumaşlardan yapılan boğazlı kazaklar yumuşak dokusu ile bu durumu ortadan kaldırmıştır.

Slim Fit Erkek Boğazlı Kazak Modelleri

Erkek kazaklarında markaların yöneldiği kalıp olarak slim fit, erkeğin üzerine tam oturan ve saran yapısı ile üzerine giyilen ceket, kaban ve montların içinde erkeklerin daha rahat etmesini sağlamaktadır. Erkek boğazlı kazak modelleri içinde üretilen slim fit kazaklar vücudu saran yapısına karşın, boğaz kısımları erkekleri sıkıntıya sokacak bir yapısı yoktur. Yani slim fit boğazlı kazak almak istediğinizde vücudunu sarmasıyla birlikte boğazınızda sizi rahatsız edecek derecede sıkı bir yapısı yoktur.

Birbirinden Farklı Boğazlı Kazaklar

Erkek boğazlı kazak modelleri içinde belki de en bilinen kazaklar örgülü kazaklardır. Anne örgüsü diye de isimlendirilen bu kazak diğer kazak modellerine göre kalıpları biraz daha bol ve kumaş yapısı daha çok yün ağırlıklıdır. Bunun dışında erkek boğazlı kazak modelleri içerisinde boğazlı kazak terimine farklı bakış açısı açan düğmeli boğazlı kazaklar vardır. Düğme eklemeli boğazlı kazaklar baştan aşağıya bir hırka gibi duran çeşitleri olduğu gibi sadece boğaz kısmı düğmeli olan boğazlı kazak modelleri de vardır. Erkek boğazlı kazak modelleri kalıp, renk, desen gibi birçok alternatifi ile erkelerin kış aylarında giydikleri diğer kıyafetlerle birlikte hoş kombinler yapmasını sağlamaktadır.

Beğen  
Önceki Yazı
Sonraki Yazı
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.