İstanbul Halı Yıkama

Halı yıkama çok zahmetli ve betonlaşan şehirlerde zordur. Halıların tabakasına kadar işleyen kirler, mikroplar, işlemi elle yaparken hem zor çıkar hem de yorucu bir iştir.

Kimi zaman her ne kadar halıyı yıkamış olsak da, yeterince güçlü çitileyemediğimiz için kirler halı kıllarının diplerinden tamamıyla çıkmaz ve mikroplar tam manasıyla halımızı terketmiş olmaz. Ayrıca çalışan hanımlar için ise bu iş tam bir ızdıraptır.

Toza alerjisi olanlar için ise halı temizliği çok önemlidir. Çünkü tüm gün tozlar havada dolaşır ve en son halının içine nüfuz eder. Astım hastalığı ya da toza karşı alerjisi olanlar için bu durum başa beladır.

Gelişen teknoloji sayesinde elde halı yıkama işi de artık tarih oldu… Üst düzeyde hijyenik ve pratik çözümlerle halınız yıkanıyor ve ilk günkünden daha da temiz bir halde artık evlerinizde yerini alıyor. Bu işlem için yapmanız gereken tek şey ise telefonla arayıp halı yıkama firmalarından talepte bulunmak.

İstanbul halı yıkama denilince akla ilk gelen Ünlü Halı Yıkama firması kaliteli hizmet ve pratik çözümlerle halı yıkatmak isteyenlerin gözüne çarpıyor.

YIKAMA FİYATLARI NELERDİR?

Yıkanacak halıların türlerine göre m² birim fiyatı değişiklik gösterebiliyor. Sabit bir ücret söylemek maalesef firmayla görüşmeden sağlıksız bir bilgi olur. Firmalardan firmalara da fiyat değişebiliyor. Fakat sizin için bulunabileceğimiz en iyisi tavsiye ise, kalitesiz malzemeler kullanılarak yıkanan halılar tam anlamıyla verimli olmuyor. Halı yıkatacaklara tavsiyemiz Bahçelievlerde yer alan Ünlü Halı Yıkama ile iletişime geçmeniz. Firmanın websitesi olan unluhaliyikama.com’dan iletişime geçebilirsiniz.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.