Kırmızı Renk Ruj Kimlere Yakışır?

Kırmızı Renk Ruj Kimlere Yakışır?

Kırmızı renk ruj bayanların çok severek kullandığı renkler arasında yerini alır. Özellikle kış aylarında daha çok tercih edilir. Kırmızı ruj çok iddialı bir renktir. Bu nedenle kırmızı ruj kullandığı zaman saç ve giyime dikkat etmek gerekiyor. Çünkü gösterişli bir renk, çekici bir renk olduğu için kıyafet ve saçla bu güzelliği tamamlamak daha doğru olacaktır. Kırmızı renk ruj ince dudaklı bayanların dudaklarını daha dolgun gösterir.

Dudakları dolgun bayanlarda ise çok çekici bir görüntü oluşur. Kırmızı ruju kullanmayı tercih eden bayanlar dudaklar ön planda olduğu için gözleri oldukça sade tercih etmelidir. Kırmızı renk ruj sürüldüğü zaman yanaklarda allık renklerini şeftali tonları tercih edilmesi daha şık ve sade görünmesine neden olacaktır. Kırmızı ruju tamamlayan dudak kalemleri renk seçimi oldukça önemlidir.

Kırmızı Renk Ruj Kimlere Yakışır Ve Nerede bulunur?

Kırmızı renk ruju hemen hemen her yerde bulmak oldukça kolaydır. Gerek alışveriş merkezlerinde gerek kişisel bakım ürünü satılan yerlerde kolaylıkla bulunur ve fiyatı da oldukça uygundur. Kırmızı renk ruj özellikle beyaz tenli bayanlara yakışır. Beyaz tenli bayanlar koyu renk saçlar tercih ettiği takdirde daha şık duruyor. Mesela beyaz ten, siyah saç birbirini tamamlar. Tabi esmer bayanlar kırmızı ruj tercih ettikleri zaman kıyafet rengi oldukça açık renk olmalıdır.

Esmer bayanların saç rengi kahve tonunda ise kırmızı renk ruj olabilir. Kırmızı renk rujun yakıştığı kişilerden biride kumral kişilerdir. Kumral bayanlar, sarı saçla, kırmızı ruju çok güzel bir şekilde kullanabilirler. Kırmızı renk ruju özel günlerde ve davetlerde mükemmel bir şekilde kullanılabilir. Günlük hayatta beyaz tenli bayanlar spor bir kıyafetle kırmızı ruju kullanabilirler. Beyaz tenli bayanlara çok yakışan kırmızı ruj, eğer göz rengi yeşil ise harika bir seçimdir. Kırmızı ruj kullanan bayanlar oldukça iddialı kişilerdir. Gelinlik makyajına da çok yakışan bir seçimdir, kırmızı ruj kullanmak oldukça şık.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.