Kot Etek Modelleri

Kot Etek Modelleri

Kadın alt giyimde sıklıkla tercih edilen bir ürün olan eteğin birden fazla çeşitleri bulunmaktadır. Yapılan kumaş çeşidine göre etekler ayrılabilir. Kadife etekler, kumaş etekler, kot etekler, şifon etekler, saten etekler veya deri eteklere rastlamak mümkündür. Kullanıcı hangi tür eteği giymek ve kombin yapmak isterse onu tercih edebilir. Kadınlar genelde günlük kullanıma uygun olması sebebiyle kot etek modelleri tercih etmektedir. Spor ve günlük olmasının yanında üzerine giyilecek üst ile şık hale de getirilebilir. Kısaca üzerine giyilen üstün tarzına bürünebilir. Daha spor olabilir, şık olabilir, gece dışarıya çıkarken giymeye yönelik bir tarz oluşturulabilir. Diğer etek çeşitlerine göre daha klas bir görünüme sahip olması da kot etekleri tercih edilebilir kılar.Kot Etekler Her Kadının Zevkine Uygun Olarak Tasarlanır

Tesettürlü, tesettürsüz fark etmeksizin her kadın için kot etek modeli bulunmaktadır. Tesettürlü kadınlar için daha uzun ve bol şekilde tasarlanabilir. Uzun kot etekler kadınları daha kilolu gösterebileceği için dar kesim tercih edilir. Ayrıca arka cepleri de kısa tutularak kadınları büyük kalça görünümünden kurtarır. Genelde bir düğme ve fermuar ile oluşturulsa da çift düğmeli şekilde de rastlamak mümkündür. Önde iki cebi ve bozuk para cebi ile tasarlanan kot eteklerin arkasında rahat bacak açılmasını sağlamak adına minik bir yırtmaç da bulunabilir. Bu kot etek modelleri tamamen kadınların ilgisine göre oluşturulmaktadır.

Mini Kot Etekler Spor Olduğu Kadar Şıktır

Mini etek giymekten hoşlanan kadınlar için kot eteklerde de kısa boy modellerine gidilmektedir. Özellikle koyu kotlarda önünde baştan aşağı düğme modelli mini kot etek modelleri sık sık tercih edilmektedir. Düğme detayı bu ürüne daha farklı bir hava katar, hem spor hem şık görünür.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.