Küçükten büyüğe herkesin gözdesi yeni internet sitesi

Eğlenmeyi sevenler, kendisi ile eğlenmeyi bilenler için harika bir oyun önerimiz var. Bu oyun ile zamanınızın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. İsterseniz testin sonucunu facebook hesabınızda arkadaşlarınızla paylaşma imkanına da sahipsiniz. Yaşınız kaç olursa olsun bu eğlenceli testi mutlaka deneyin. Hatta çevrenizdekilere de denetin. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak eğlenebilir ve gülebilirsiniz. Hatta çocuğunuzu eğlendirmek için bu testi uygulayabilir ve o keyifle eğlenirken siz de zaman geçirebilirsiniz.

Testi çözmek çok kolay. Hangi hayvansınız testinde isminizde yer alan harfler rastgele bir mantıkla toplanıyor ve test sonucuna ulaşılıyor. Oyun tamamen eğlence amaçlı olarak geliştirilmiştir. Test sonucunda çıkan hayvan sizin özelliklerinizi yansıtan bir hayvan olacaktır. Siz de testi çözerken bunun oyun olduğunu unutmayın. Keyifle testi tamamlayın ve hangi hayvanın sizin özelliklerinize daha yakın olduğunu anında öğrenin. Testin gerçekle hiçbir ilgisi yok bu nedenle çıkan sonucu çokta kafanıza takmayın. Test sadece sizin eğlenebilmeniz için hazırlanmış keyif verici bir oyundur.

Son dönemlerde özellikle Facebook üzerinden bir çok kişi bu testi çözmekte ve zamanını bu şekilde değerlendirmektedir. Siz de dilerseniz sosyal medya üzerinden bu oyunu oynayabilir ve zamanınızı eğlenerek geçirebilirsiniz. Verilen sorulara doğru cevap vermeye çalışın ve sonucu öğrenin. Bakalım siz hangi hayvansınız. Kuş, kaplumbağa, böcek, kertenkele, yılan.. bu testin sonucunda bir çok hayvan çıkıyor. Siz gerçekten bu hayvanın karakterinizi yansıttığını düşünüyorsanız hemen bunu arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Ama eğer test sonucumu kimse görmesin sadece bana özel olsun diyenlerdenseniz, testin gizlilik seçeneği de var.

Her yaştan insanın severek oynadığı hangi hayvansınız oyununda çıkan sonuçlardan genellikle insanlar memnun kalıyor. Çünkü test sizin kendi verdiğiniz cevaplar doğrultusunda sonuçları çıkartıyor ve sizi gerçekten eğlendiriyor. Eğer çocuğunuzun internetteki zamanını kontrol almak istiyorsanız ona da bu testi öğretebilirsiniz. Çocuklar hayvanları çok severler. Bu test onlar için de eğlenceli bir aktivite olacaktır. Siz hala bu testi çözmediniz mi? Hadi o zaman bilgisayar başına geçin ve siz hangi hayvansınız öğrenin. Ama testin sadece bir oyun olduğunu unutmayın.

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.