Modada Kombin Yapmadan Evvel Bilmeniz Gerekenler

Modada Kombin Yapmadan Evvel Bilmeniz Gerekenler

 Modada kombin yapmadan önce bilmeniz gerekenler listesinin ilk maddesi renk ile başlar. Sezonun rengini bilmeden yapacağınız her kombin ne kadar şık olursa olsun demode sayılır. Renkten sonra listenin ikincisi sırasında ürün yer alır. Etek ile kombinlenecekler, pantolon ile kombinlenecekler, ayakkabı ile kombinlenecekler gibi.

Etek Kombinleri

Etek kombinlerinde dikkat edilmesi gereken ilk madde renk. Ardından üst grup ürün, ardından çorap ve en son olarak ayakkabı. Bu yıl etekli kombinlerde kış ayı için bol ve salaş kazaklar moda. Ayakkabı içinde zımbalı botlar. Sezonun renklerini baz alarak bu kombin ile oluşturduğunuz kıyafetiniz bu yılın modasından sayılır.

Pantolon Kombinleri

Bu yılın pantolon kombinlerinde muhakkak gömlek mevcut. Boyuna çizgili gömlekler ile kombinlenen pantolonları ince topuklu ayakkabılar ile tamamlamak gerekiyor. bu yıl ki pantolon gömlek kombinlerinde babet ayakkabılara yer yok. Feminen bir görünüm için stilettolar tercih ediliyor.

Aksesuar Kombinleri

Kıyafetlerinizi tamamlayan en önemli unsurlardan olan aksesuarlar gerek saçta gerek tende muhakkak kıyafet ile uyumlu ve tarz olmalı. Bu yılın takı modasında zarif ve şık takılardan ziyade gösterişli ve büyük takılar yer alıyor. Üstelik salaş kombinleri gayet tamamlayıcı olan ve aslında biraz aykırı oluşu ile dikkat çeken kombinler yaratmak hedefleniyor. Bu yılın takı rengi gold. Üstelik her kıyafet rengine uyum sağlaması oldukça kolay. Açık renklerde de koyu renklerde de kendini gösteriyor.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.