Silifke’nin Güncel Sesi

Silifke’nin Güncel Sesi

Bölgesel olaylar hakkında bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Zira yalnızca bölge halkını ilgilendiren birçok olay ulusal basında yer almaz. Hal böyle olunca da yalnızca ulusal basını takip eden kimseler bölgesel olaylar hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olamazlar. Ayrıca bazı hukuki ilanlar ve bildirimler de bölgesel basın aracılığıyla yapılır. Bu bildirimlerden ve ilanlardan bölgesel basını takip etmediği için haberdar olamayanlar bir hukuki uyuşmazlık ile karşı karşıya kaldıklarında hiçbir hak iddia edemezler. Mersin Silifke’de bölgesel basının ve bölgesel haberlerin takip edilebileceği kullanışlı bir site artık mevcut.

Bu site üzerinden hem Silifke’de yaşanan olaylar takip edilebilir hem de döviz kurları, altın ve Borsa İstanbul takip edilebilir. Aynı zamanda Web sitesinde namaz vakitlerini düzenli olarak takip etme amaçlı bir bağlantı da yer alır. Buna ek olarak bu sitede Silifke haberleri haricinde foto galeri ve video galeri de yer alır. Ayrıca yerel bir haber sitesi olmasına rağmen Silifke haberler haricinde ulusal anlamda tanınmış gazetelerle ilgili bağlantılar da site üzerinde bulunur.

Her Türlü Yerel Haber

Silifke’deki mutlu edici, üzücü veya düşündürücü şeklinde ayırt edilmeksizin her türlü olayın ve haber niteliği taşıyan her türlü vakanın yer aldığı bu internet sayfası, Silifke haber siteleri arasında da en tanınmış olanı. Bu site basının etkisinin ve bölgede yaşanan olayların öneminin farkında olan herkese hitap eder nitelikte. Buna ek olarak gündem, spor, teknoloji, sağlık ve benzeri şekilde ayrılmış haber kategorileri de siteyi kullanan yerel haber meraklılarına kolaylık sağlar. Bununla birlikte hayat kolaylaştırıcı etkisi çok büyük olan firma rehberi de bu sitede mevcuttur. Bu firma rehberi de bu siteyi emsallerine göre daha cazip kılan sebepler arasındadır.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.