Tesettür Giyimde Son Trendler

Tesettür Giyimde Son Trendler

Tesettürlü bayanların tercih ettiği kıyafetler de artık modaya uygun ve çok şık bir şekilde tasarlanmış ve kolaylıkla istediğinizde her mağazadan bulunabilecek hale gelerek belli başlı markalardan oluşmayacak kadar geniş bir üretici ve bu üretimle beraber geniş bir tüketici kitlesine hitap etme şansı yakalamıştır. Tesettür giyimdeki son trend parçaları ise şu şekilde ifade etmek mümkündür.

Kış Sezonunun Trend Parçaları

Kış mevsiminde tesettür parçalar daha çok kalın ve salaş bir şekilde örgü kazaklar ile trikodan oluşmuş geniş paçalı pantolonları görmek oldukça mümkündür. Kış mevsimi kaban tercihleri ise genellikle kalem inen formlarda ve vücudu daha çok saran kalıplarda tercih edildiği görülmektedir. Kışlık ayakkabılarda ise ya düz taban kısa botlar yada daha çok topuklu botlarda işlemeler taşlar ve zımbalı modeller göze çarpmaktadır. Bu dönemin trend renklerini ise daha canlı ve pastel renkler oluşturmaktadır. Genel bir ifade ile bakıldığında ise mor, turuncu, koyu mavi, pembe, antrasit, haki yeşil ve camel renkleri modayı oluşturan parçalardan olmaktadır.

Yaz Mevsiminin Trend Tesettür Parçaları

Yaz mevsimi döneminde ise daha çok uçuş uçuş modeller hakimdi. Daha çok salaş olan modeller tercih edilmiştir. Ayakkabı modasında ise sandaletler vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir. Veya buna ek olarak geçmişte kullanılan topuk kısmı açık olan ayakkabılar daha modern bir hale getirilerek günümüze uyarlanmış ve çeşitli renkler ile tüketicilere hitap etmektedir. Kış mevsimindeki dar kalıplara kıyasla bu dönemlerde daha salaş ve daha robalı olacak geniş parçalar tercih edilmiştir. Kıyafetlerin renk seçimleri ise yine havai renkler tercih edilmiştir. Buz mavisi, uçuk bir pembe, su yeşili renkleri hakim olmuştur. Eşarp modellerinde ise bunlara karşın daha hareketli ve canlı renkler ile alıcılara hitap etmiştir.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.