Ücretsiz Website Kur

ücretsiz wepsitesi yapma

Kimi zaman ürünlerinizi satmak, kimi zaman duygularınızı paylaşmak kimi zaman da reklam gelirlerinden para elde etmek için insanlar internet sitesi kurar. İnternet sitesi kurmanın bir bedeli vardır.

Site isminizi (domain) oluşturmak için yaklaşık 20-25 TL verirsiniz. Bu ücret yıllıktır. Daha sonrasında hosting satın alırsınız. Bu ücret de sizin taleplerinize ve sitenize girişlerin yoğunluğuna göre değişir. Yıllık 30 TL de olabilir, Aylık 50 TL de. Tamamen size bağlıdır. Hangi paketi satın almak isterseniz. Sonrasında bir altyapı kurmanız gerekmektedir. Php, aspx, wordpress… Bir çok altyapıdan birini sitenize entegre etmeniz gerekir. Eğer bu konulara hakim değilseniz site açmak bir hayli zordur.

Eğer ilk defa internet sitesi kuracaksanız ücretsiz internet sitesi hizmeti sağlayan sitelerden bir hesap oluşturmanız sizin faydanıza olacaktır. Çünkü olay sadece internet sitesi kurmakla bitmez. Kullanıcıların sitenize girmesi için bir çok para harcamanız ya da aylarca, yıllarca beklemeniz gerekir. Çünkü rakibiniz olan binlerce hatta yüzbinlerce site vardır.

Ücretsiz blog servisi olan netcubix.com’da bunlara ihtiyaç duymazsınız. Netcubix.com, gelişmiş altyapısı ve sunduğu ücretsiz hizmet ile sizin bir adım önde başlamanıza olanak sağlar. Yerleşik kullanıcısı sayesinde yazılarınız ve siteniz kısa sürede büyür, binlerce takipçiye ulaşır. Yazdığınız yazılar, girilen içerikler NetCubix’in de anasayfasında yer alır. Böylelikle size referans olur! Hem yüzlerce lira harcamaktan kurtulursunuz hem de sitenizi rahatça kullanıcılara duyurursunuz.

NETCUBIX’TEN NASIL ÜCRETSİZ SİTE AÇABİLİRİM?

3 adımda internet sitesi sahibi olabilirsiniz. Üstelik hem de hiç ücret ödemeden!

  • Buraya tıklayarak kayıt olma sayfasını açın.
  • Kayıt olduktan sonra buraya tıklayın.
  • Blog adınızı ve açıklamanız girin.

NetCubix’te ücretsiz blog sahibi olmak işte bu kadar kolay!

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.