Yörenizden Haberdar Olun

Yörenizden Haberdar Olun

Haber almak, temel hak ve özgürlüklerdendir. Her akşam haber kanalından çeşitli konularda haber almak mümkündür. Ancak kişiler yaşadıkları yerlere ait haberleri de merak ederler. Yaşadıkları bölgede neler olup bittiğini bilmek isterler. Yerel futbol takımları, hava durumu, yaşanan kazalar gibi pek çok konuda Silifke’nin nabzını tutan ve daha pek çok Silifke haberleri yapan site, Akdeniz bölgesinde yaşayan insanlara yöresinden haber veriyor.

Donanımlı İçerikler

Akdeniz bölgesinde yaşayan ve bu bölgede olup bitenleri bilmek isteyen herkesin ziyaret ettiği site, uzman haberci kadrosu ile her gün güncel haberler sunuyor. Gündemin nabzını tutan ve sıcak haberler ile dakika dakika bilgi veren site, her gün on binlerce ziyaretçi ağırlıyor. Spordan geziye, kültürden sıcak gelişmelere kadar her türlü haberi bulabileceğiniz site, yerel köy ve kasabalara ilişkin gelişmeleri de sunuyor. Kaymakamlık ve belediyelerin yeni hizmetlerine ilişkin son gelişmeleri sunan site profesyonel ir ekip ile Akdeniz’in nabzını tutmaya devam ediyor.

En Güncel Firma Rehberi

Her insan yaşadığı bölgede bulunan firmaları ve hizmetlerini bilmek ister. Silifke Akdeniz haber içerikleri yapan bu site, halıcıdan markete kadar pek çok yerel işletmenin haberlerine ve hizmetlerine yer veriyor. Bireyler ihtiyaç duydukları hizmetleri bu firma rehberinden öğrenebiliyor ve çok daha ekonomik fiyatlar ile yararlanabiliyor. Firma rehber her gün güncelleniyor ve en doğru şekli ile okuyucularına sunuluyor. En sık ihtiyaç duyulan otomasyon sistemleri ve tamirciler bu sitede Silifke halkı ile buluşuyor. Vinç kurtarıcı ve daha pek çok hizmet bu sitede yerini alıyor.

Sporun Nabzını Tutun

Silifke, Mut, Akdeniz, Anamur gibi yerel ve başarılı futbol takımlarının taraftarları artık spor haberlerini bu siteden alabilecekler. Son gelişmeler ve karşılaşmalar, çarpıcı görseller ile desteklenerek sitede ziyaretçilere sunuluyor. Yerel takımların taraftarları bu site sayesinde tuttukları takımların en güncel haberlerini alabiliyor.

Yatırımcılara Özel Kur Bilgileri

Site yatırımcıları da unutmamış. Altın ya da döviz kurlarını anlık takip etmek isteyen Akdenizliler bu siteden her türlü bilgiye ulaşabiliyor. Üstelik siteye üyelik yaparak her türlü gelişmeden ilk haberdar olan kişi olabilirsiniz.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.