Zamanında Mezuniyet İçin

Zamanında Mezuniyet İçin

Açık öğretim fakültesinde yıl kaybetmeden mezun olabilmek için düzenli ders çalışmak, çıkmış soruların üzerinden geçmek ve ders kitaplarının özetini çıkarmak gerekir. Fakat bunları yetiştirmek için epeyce zaman gerekmektedir. Bu kadar zamanı olmayan ya da hazır elime gelsin diyenler AÖF marketten yardım alabilir. AÖF markete ulaşmak için aofmarket.com sitesine giriş yapmak yeterli. Bu şekilde sitenin müşterilerine sunduğu ders materyalleri ile kişi kolayca AÖF ya da ata AÖF mezunu olabilir.

AÖF Materyal Siparişi

AÖF markette birçok dersi geçmek için oldukça fazla materyal bulunmaktadır. Açık öğretim sınavlarında klasik bazı sorular ya aynı gelmekte ya da benzeri gelmektedir. Bunların hepsi belli bir yıla kadar elinde olan kişi geçer bir not alabilir. AÖF markette her dersin sınavlarına ait AÖF çıkmış sorular vardır.

İyi bir derece ile mezun olmak için ders özetleri isteyenler her bölüme ait her derse ait AÖF ders özetleri olarak sitede bulabilir ve sipariş edebilir. Son zamanlarda çok tercih edilen ata AÖF bölümlerinin sınavlarına hazırlanmak için gerekli olan ata AÖF çıkmış sorular ve ders özetleri de sitede mevcut ve hemen sipariş edilebilir.

Sipariş ve Teslimat

Sipariş vermek için siteye girilmesi ve gerekli olan istenen materyallerin sipariş edilmesi gerekir. Telefon ile de sipariş verilebildiği gibi siteye üye olunarak da sipariş verilme imkanı vardır. Ödeme kişinin isteğine bağlı olarak seçilebiliyor. Kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor. Kapıda nakit ödeme seçeneği seçilebiliyor. Ya da hesaba havale yapma yolu ile ödeme seçeneği seçilebiliyor. Tüm siparişler kişilere en kısa zamanda adreslerine teslim ediliyor. Kargo ile kişiye ulaştırılan siparişler en az 1 gün en fazla 3 iş günü içinde ulaştırılıyor.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.